Sledujte prosím Příměří Umělec turnaj v šachu praha Dovolená led Recepce

41. ročník Turnajů šachových nadějí 2022 « Šachový svaz České republiky

Šachový turnaj v Počátkách – Krajský šachový svaz Vysočina

Chess Academy Club Praha

Ve Žďáře nad Sázavou hrají štamgasti šachové turnaje. Na partii mají  patnáct minut | Vysočina
Ve Žďáře nad Sázavou hrají štamgasti šachové turnaje. Na partii mají patnáct minut | Vysočina

Šachový Klub Smíchov

Šachový turnaj - Obchodní akademie Příbram

Jednička šachu Carlsen natáčel během týdne v Praze reklamu, v sobotu  zahájil turnaj ve Wijk aan Zee | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Jednička šachu Carlsen natáčel během týdne v Praze reklamu, v sobotu zahájil turnaj ve Wijk aan Zee | Ostatní sporty | Lidovky.cz

V Praze budou hrát elitní šachisté. Mezinárodní turnaj se rozjel partiemi v  tramvaji | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
V Praze budou hrát elitní šachisté. Mezinárodní turnaj se rozjel partiemi v tramvaji | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Jak dopadl první ročník Českotřebovského rapid turnaje v šachu?

Základní škola Heřmánek Školní šachový turnaj

Turnaje – Pražský šachový svaz

Talentovaná mládež o Openu Letní Praha « Šachový svaz České republiky

Zlatá Praha 2019 | NSS.cz

Šachovému turnaji v Praze vládne Ind Vidit, Navara poprvé vyhrál - iDNES.cz

Mezinárodní šachový turnaj Open Praha: svět urputných výrazů - Pražský deník

Šachový král Carlsen padl. Na turnaji o 1,3 milionu ho porazil 17letý  talent | TN.cz
Šachový král Carlsen padl. Na turnaji o 1,3 milionu ho porazil 17letý talent | TN.cz

Sledujeme průběh nepomuckého turnaje – Šachový svaz Plzeňského kraje

2000 hráčů ze 40 zemí světa. Začíná Czech Open 2022 | Pardubice

Turnaj O pohár města Světlá nad Sázavou vyhrál mezinárodní velmistr -  Havlíčkobrodský deník
Turnaj O pohár města Světlá nad Sázavou vyhrál mezinárodní velmistr - Havlíčkobrodský deník