Home

Přednost Kondenzovat abstraktní běžec na lyžích podložka Chci podnět

Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák  maximalizovat Sklep záchranná služba
Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák maximalizovat Sklep záchranná služba

Dva Češi v elitní dvacítce! Běžci na lyžích berou body ze sprintu v  Lillehammeru. Novák byl 14., Janatová 18. | Běžecké lyžování
Dva Češi v elitní dvacítce! Běžci na lyžích berou body ze sprintu v Lillehammeru. Novák byl 14., Janatová 18. | Běžecké lyžování

Zajc se stal mistrem světa na velkém můstku, norští běžci vyhráli štafetu |  ČeskéNoviny.cz
Zajc se stal mistrem světa na velkém můstku, norští běžci vyhráli štafetu | ČeskéNoviny.cz

Michal Novák (lyžař) – Wikipedie

Čeští běžci na lyžích se ve štafetě hodně trápili, titul zařídil Norům  Northug | Hospodářské noviny (HN.cz)
Čeští běžci na lyžích se ve štafetě hodně trápili, titul zařídil Norům Northug | Hospodářské noviny (HN.cz)

Fotogalerie: Český běžec na lyžích Lukáš Bauer

Čeští běžci na lyžích vstupují do nové sezóny. Opět chtějí atakovat  nejlepší desítku.
Čeští běžci na lyžích vstupují do nové sezóny. Opět chtějí atakovat nejlepší desítku.

Běh na lyžích - technika, závody | BetArena.cz

Běžec na lyžích Novák se v Lillehammeru zařadil k největším hvězdám!  Medailovou pozici neudržel, ale z distance bere skvělé 5. místo
Běžec na lyžích Novák se v Lillehammeru zařadil k největším hvězdám! Medailovou pozici neudržel, ale z distance bere skvělé 5. místo

Švýcarský běžec na lyžích Cologna vyhrál potřetí závod na 15 km, Jakš byl  šestnáctý - Aktuálně.cz
Švýcarský běžec na lyžích Cologna vyhrál potřetí závod na 15 km, Jakš byl šestnáctý - Aktuálně.cz

Předstartovní rituály mě znervózňují,“ říká běžec na lyžích Michal Novák |  Český olympijský tým
Předstartovní rituály mě znervózňují,“ říká běžec na lyžích Michal Novák | Český olympijský tým

Běžec na lyžích Ondřej Černý: Kvůli rychlému přesunu na MS do 23 let jsem  si olympijskou atmosféru v Pekingu nestihl pořádně užít • mujRozhlas
Běžec na lyžích Ondřej Černý: Kvůli rychlému přesunu na MS do 23 let jsem si olympijskou atmosféru v Pekingu nestihl pořádně užít • mujRozhlas

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě  berou 12. místo | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě berou 12. místo | Běžecké lyžování

Novák se v mrazu trápil. Šlo o zdraví, říká kouč. Věří, že jeho léta  přicházejí - Deník.cz
Novák se v mrazu trápil. Šlo o zdraví, říká kouč. Věří, že jeho léta přicházejí - Deník.cz

Norský běžec na lyžích Klaebo je nejmladším vítězem Světového poháru v  historii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Norský běžec na lyžích Klaebo je nejmladším vítězem Světového poháru v historii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Norští běžci na lyžích museli do karantény, o start SP nepřijdou - iDNES.cz

Sportovní listy | Čeští běžci na lyžích znovu bodovali. Novák dojel ve  Falunu při sprintu klasicky devatenáctý | Novinky
Sportovní listy | Čeští běžci na lyžích znovu bodovali. Novák dojel ve Falunu při sprintu klasicky devatenáctý | Novinky

Pellegrino ve sprintu lyžařů v Davosu jako první v sezoně porazil Klaeba |  ČeskéNoviny.cz
Pellegrino ve sprintu lyžařů v Davosu jako první v sezoně porazil Klaeba | ČeskéNoviny.cz

Nygaard po vítězném hattricku: Byl to asi můj nejlepší den na lyžích -  iDNES.cz
Nygaard po vítězném hattricku: Byl to asi můj nejlepší den na lyžích - iDNES.cz

V norském týmu běžců na lyžích se rozšířil koronavirus. Asi mi skončila  sezona, říká Klaebo – ČT sport – Česká televize
V norském týmu běžců na lyžích se rozšířil koronavirus. Asi mi skončila sezona, říká Klaebo – ČT sport – Česká televize

Dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč má za sebou problémovou sezónu,  přesto je spokojený | Sever
Dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč má za sebou problémovou sezónu, přesto je spokojený | Sever

Běžci na lyžích odletěli za závěrečnou přípravou k polárnímu kruhu |  Běžecké lyžování
Běžci na lyžích odletěli za závěrečnou přípravou k polárnímu kruhu | Běžecké lyžování

Čeští běžci na lyžích mají senzační bronz ze štafety! | iROZHLAS -  spolehlivé zprávy
Čeští běžci na lyžích mají senzační bronz ze štafety! | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mistrovství světa: Čeští běžci na lyžích byli ve štafetě jedenáctí. Zlato  patří favorizovanému Norsku | Běžecké lyžování
Mistrovství světa: Čeští běžci na lyžích byli ve štafetě jedenáctí. Zlato patří favorizovanému Norsku | Běžecké lyžování

Jakuszyce - Jan Pekárek – technika běhu na lyžích – bruslení | Skate style  analysis - YouTube
Jakuszyce - Jan Pekárek – technika běhu na lyžích – bruslení | Skate style analysis - YouTube